Skocz do zawartości

v. 7.5.2. [26-09-2005]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- nowy dokument (PDF) - Dz.U.2005.180.1497 (2005.09.20) - ustawa z dnia 29.07.2005 r. o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz niektórych innych ustaw

- modyfikacja (BTP Edycja - SAM/Zabytek) - usunięcie wymagalności podawania danych osobowych właściciela pojazdu

- nowa opcja (Bezpieczeństwo Danych) - uruchomienie procedury szyfrowania wszelkich haseł dostępnych w systemie

- modyfikacja (Zaświadczenie o przeprowadzonym BTP) - zmiana opisu rodzaju badania - 1. strona

- modyfikacja (Zaświadczenie o przeprowadzonym BTP) - badanie negatywne - automatyczna formułka - 2. strona (Stałe Systemowe / BTP / Uwagi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nowa opcja (Bezpieczeństwo Danych) - uruchomienie procedury szyfrowania wszelkich haseł dostępnych w systemie

 

Nowy dzień, nowe wyzwania :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż to mało znaczy cieszyć się słońcem, radośnie powitać wiosnę, kochać, zamyślić się, związać koniec z końcem?

 

autor: Matthew Arnold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na świecie jest tyle zła i niesprawiedliwości...

Tak jest. Dlatego nie będę grzebał przy haśle (bo przez przypadek mi się uda) aby Pani okrutny chlebodawca nie miał okazji zabrać premi.;) Chociaż z drugiej strony te pół litra....ehh :roll: Nie co dzień ma się okazje dostać od znanych ze szczodrości bam...tfu..co ja piszę, Poznaniaków jakiegoś gifta. :twisted:

Program Norcomu od tej pory ma najlepiej zabezpieczone hasło. Jon Erickson mógłby się od Pani uczyć.*

 

 

* tekst sponsorowany ;)

blodi.jpg.e53ddca77987c2bb6da6d0e2becc50b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony te pół litra....ehh

Ja jednak postawię te pół litra i nie zabiorę premii Małgosi :D

Mam nadzieję, że raz na zawsze uda mi się uciąć spekulacje na temat dających się odczytać haseł. :oops:

Boczna furtka jako wejście do programu zapewne istnieć będzie zawsze - wszystko jest do zrobienia - trzeba tylko wiedzieć - jak :D Kombinacje z bazami danchy są przecież możliwe - ale hasła już nie pójdzie odczytać ... Poprzednio różnie bywało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak postawię te pół litra i nie zabiorę premii Małgosi

Nie wyznaje sie zbytnio na tych fachowych sprawach (i nie kryje sie z tym) ale ......SZEFUNIU pokazales znowu ze jestes COOL!!!!!!!!! Tym bardziej ze pani GOSIA tyle razy cierpliwie pomagała mi jak miałem kłopot z zainstalowaniem płytki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.